|
Oczywiście byłem i jestem za Maaskantem jednak denerwują mnie to co on wyprawiają piłkarze po każdym faulu, kontakcie z przeciwnikiem, biegną do sędziego płaczą, mają pretensje. Nie wiem czy to on swoja osobą to na nich przeniósł bo zamiast koncentrować się na graniu próbują sędziować mecz.
Zmiana trenera jest też bezsensowna z prostego powodu, żaden polski trener nie ogarnie tej zgrai obcokrajowców, nie stac nas na nikogo lepszego niż Maaskant z zachodu, zresztą ewentualna takie posunięcie też jest mało sensowne ponieważ nowemu zajęłoby mu masę czasu odnalezienie się w realiach.
No chyba że Dan ale na niego nas pewnie nie stać.
Uważam zresztą że z tą drużyną nie da się wypracować żadnego stylu, brakuje jakości. A jakość albo sobie sam wychowasz (gdzie? ) albo zaczyna się od kwot powyżej 1 mln euro.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.10.2011 o godz. 20:18.
|