Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5848
Stary 02.10.2011, 20:08
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Jak na polskie warunki, to Maaskant także nie ma prawa narzekać. Kadrowo Wisła jest w pierwszej trójce ligi, a w większości meczów prezentuje się jak ligowy średniak.

Zmierzam do tego, że zwalnianie trenera po roku pracy nie jest specjalnie raptownym posunięciem. Przypomnę, że Holender prowadził Wisłę w 49 (słownie: czterdziestu dziewięciu) spotkaniach.
A jak się ma prezentować, skoro ma takich cieniasów w pomocy jak Garguła Jirsak, Wilk, Nunez (nie ŚP), z przyzwoitości pominę Sobola)
W obronie niewypał Jaliens, przeciętny Chavez, paralityczny Diaz, pomocnik Paljić
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Warto zauważyć, że jeszcze kilka sezonów temu, to już dawno leciałaby na Reymonta rakieta z Myślenic. A tak, to przyleci pewnie w grudniu - na Mikołaja.
I co to przynosiło dobrego ? Od jednego do drugiego. Sensu żadnego w tym nie było.Miotał się p Cupial sam nie wiedząc co robi.

Może zajmijmy się zbudowaniem dobrej kadry a później szukajmy adekwatnego trenera dla nich. Nie daje się wirtuozowi fortepianu pianinka z plastki dla dzieci.
Ostatnio edytowane przez tofik : 02.10.2011 o godz. 20:13.
..
Odpowiedz cytując