Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5847
Stary 02.10.2011, 20:06
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Zbyt słabym materiałem piłkarskim dysponujemy?
To jakim dysponuje Lechia ze przyjezdza na R22 i nas leje? jakim materiałem dysponuje Zagłębie czy Ruch ze przyjezdza do Krakowa i gra jak równy z równym? jakim Widzew, Polonia, Korona że ich nie możemy pokonać?
No wlasnie my pilkarzy nie mamy wszystkich slabych i da sie wycisnac z nich wiecej.

Tylko potrzeba nowego pomyslu i po pierwsze poustawiac ich tak jak bog ich stworzył...a tego Maaskant nie potrafi.

Przykladem niech bedzie Slask, juz niepamietacie jak spisywana druzyna na spadek, zajela pudlo i jest dzisiejszym liderem?
Lenczyk przyszedl i to poukladal, wyjebal kogo trzebalo wyjebac a teraz gra pilke. Juz niema autobusu, bo druzyna sie rozwija i dorosla juz do ofensywnego stylu.
A my .....a z Maaskantem sie cofamy w rozwoju, on nie jest typem zwyciescy...
Odpowiedz cytując