tofik napisał(a):

|
Właściciel Interu daje grube siano na transfery i kupuje trenerowi praktycznie kogo zechce.
|
Jak na polskie warunki, to Maaskant także nie ma prawa narzekać. Kadrowo Wisła jest w pierwszej trójce ligi, a w większości meczów prezentuje się jak ligowy średniak.
Zmierzam do tego, że zwalnianie trenera po roku pracy nie jest specjalnie raptownym posunięciem. Przypomnę, że Holender prowadził Wisłę w 49 (słownie: czterdziestu dziewięciu) spotkaniach.
Warto zauważyć, że jeszcze kilka sezonów temu, to już dawno leciałaby na Reymonta rakieta z Myślenic. A tak, to przyleci pewnie w grudniu - na Mikołaja.