Wyświetl pojedynczy post
bofff
Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 02.10.2011, 20:00
Od Sobola to moglibyście się za przeproszeniem odpier... Facet trzymał Wisłę tyle lat, nigdy nie odpuszczał, a że nie ma lepszego na jego miejsce to nie jego problem.
Vlacx też jak miał kasę to wydawał ją dobrze, a darmowi zawodnicy to raczej zawsze transfery podwyższonego ryzyka
Legia zbudowała szkółkę - ale młodzież to dopiero z ławki wchodzi, Transfery (kasę na transfery) przesrała, jedyne dwa udane to darmowe.
Wychodzi na to jednak, że to wina trenera. Drużyna jest rozbita psychicznie, od APOELU jazda w dól. Nawet dobra taktyka to za mało gdy trener nie potrafi dotrzeć do drużyny. Albo wierzycie, ze ich ogarnie albo nie. Albo nauczył się na bledach albo nie. Skorza jakimś cudem Legie posklejał a tam dopiero była czarna rozpacz.
Mi przypomina się w takich sytuacjach Terry,
Opowiadał, ze Mourinho to potrafił przyjść do niego nawet jak brał prysznic żeby powiedzieć, że „dla niego Terry jest najlepszym stoperem świata” , a Terry twierdził, ze takiej motywacji i wiary we własne umiejętności to on nigdy nie miał
Odpowiedz cytując