Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5839
Stary 02.10.2011, 19:58
hawaiisurfer napisał(a):Wyświetl post
Czesław Michniewicz
Tomasz Kafarski
Leszek Ojrzyński
Jacek Zieliński
Orest Lenczyk

Żartujesz?
Nie żartuję. Ok, Tomasz Kafarski ostatnio nienajlepiej się prezentuje, ale już tłumaczyłem. Według mnie wynika to z "gry przeciw niemu". W zeszłym sezonie - mówicie co chcecie - pokazał że zna się na rzeczy.

Leszek Ojrzyński. Do niedawna nie wiedziałem kto to jest. Dzisiaj utrzymuje się w czubie tabeli z koroną która miała walczyć o utrzymanie... (faktem jest ze to za krótki okres aby go oceniać, ale jednak to o czymś świadczy)

Jacek Zieliński. Zrobił mistrza z Lechem powalczył w pucharach. Został zwolniony - moim zdaniem nie słusznie - i co ? Przyszedł do Polonii i zadowolił Józefa Wojciechowskiego! Co nie każdemu się zdarza.

Orest Lenczyk. Jak obejmował Śląsk to plątali się gdzieś u dołu tabeli. Został vicemistrzem.

Mało ?
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując