hawaiisurfer napisał(a):

Czesław Michniewicz
Tomasz Kafarski
Leszek Ojrzyński
Jacek Zieliński
Orest Lenczyk
Żartujesz?
|
Nie żartuję. Ok, Tomasz Kafarski ostatnio nienajlepiej się prezentuje, ale już tłumaczyłem. Według mnie wynika to z "gry przeciw niemu". W zeszłym sezonie - mówicie co chcecie - pokazał że zna się na rzeczy.
Leszek Ojrzyński. Do niedawna nie wiedziałem kto to jest. Dzisiaj utrzymuje się w czubie tabeli z koroną która miała walczyć o utrzymanie... (faktem jest ze to za krótki okres aby go oceniać, ale jednak to o czymś świadczy)
Jacek Zieliński. Zrobił mistrza z Lechem powalczył w pucharach. Został zwolniony - moim zdaniem nie słusznie - i co ? Przyszedł do Polonii i zadowolił
Józefa Wojciechowskiego! Co nie każdemu się zdarza.
Orest Lenczyk. Jak obejmował Śląsk to plątali się gdzieś u dołu tabeli. Został vicemistrzem.
Mało ?