Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5835
Stary 02.10.2011, 19:51
Czarno to widze, konczace sie ponownie wypozyczenia, kontrakty + wiek... (nie pisze ze duza czesc nadaje sie do wymiany tak poprostu z braku umiejetnosci). A my wychowankow nie mamy i szybko miec nie bedziemy. Z kasa wiadomo jak jest. Oby to nas tylko nie pociagnelo mocno w dol z czasem coraz bardziej. Bez szkolki/akademi + kilku powaznych wzmocnien bedzie tylko coraz gorzej a widokow na zaistnienie tych 2 rzeczy nie ma.
Odpowiedz cytując