Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Zbyt słabym materiałem piłkarskim dysponujemy?
To jakim dysponuje Lechia ze przyjezdza na R22 i nas leje? jakim materiałem dysponuje Zagłębie czy Ruch ze przyjezdza do Krakowa i gra jak równy z równym? jakim Widzew, Polonia, Korona że ich nie możemy pokonać?
|
sam sobie odpowiedziałeś - sprowadzamy niby lepszych piłkarzy, za miliony euro etc..? to mamy co mamy - bidę z nędzą.