Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5831
Stary 02.10.2011, 19:43
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Zbyt słabym materiałem piłkarskim dysponujemy?
To jakim dysponuje Lechia ze przyjezdza na R22 i nas leje? jakim materiałem dysponuje Zagłębie czy Ruch ze przyjezdza do Krakowa i gra jak równy z równym? jakim Widzew, Polonia, Korona że ich nie możemy pokonać?
sam sobie odpowiedziałeś - sprowadzamy niby lepszych piłkarzy, za miliony euro etc..? to mamy co mamy - bidę z nędzą.
Odpowiedz cytując