|
Przegrana z L nic nie zmienia w dotychczasowym obrazie Wisły. Problemem nadal jest to, że pomimo kolejnych transferów w tej rundzie nadal nie potrafimy skleić sensownej 11. Szczególnie brakuje prawego i lewego obrońcy. Jovanovic nadaje się także na środek obrony i o wiele lepiej by to wyglądało w defensywie. Trener nic tu nie wymyśli.
Powód: dopis
Ostatnio edytowane przez czesiu : 02.10.2011 o godz. 19:47.
|