Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5828
Stary 02.10.2011, 19:37
pikey napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście widzę błędy Maaskanta. Dla uporczywego i niezrozumiałego wystawiania do skaladu Jaliensa nie ma żadnego usprawiedliwienia. Ale to nie jest tak, że mamy na papierze dream team, a Robert jest za slaby, żeby to poukładac.
znaczy uważasz, że Bunoza wymiata Jaliens nie jest ani Głowackim ani Marcelo ale od Gordana jest jednak lepszy póki co. Oglądałem mecz z Flotą i tam niestety grał źle. Oby się rozwinął. Grać będzie nie ma obaw, dużo jeszcze przed nami

Skład jest jaki jest i póki nie będzie lepszego to dużo lepiej nie będzie. A Maaskant wydaje mi się całkiem niezłym trenerem. Właściwie pierwszym, przy którym nie mam wątpliwości, że piłkarze zasuwają. Poza meczem z Polonią (ostatnim w lidze) nie mam uwag, co do ambicji i walki. Sposób gry też wydaje mi się dużo lepszy niż 1,5 roku temu.
Odpowiedz cytując