Merkury napisał(a):

|
Z tej drużyny już więcej nie wyciśniesz. Zbyt słabym materiałem piłkarskim dysponujemy.
|
Zbyt słabym materiałem piłkarskim dysponujemy?
To jakim dysponuje Lechia ze przyjezdza na R22 i nas leje? jakim materiałem dysponuje Zagłębie czy Ruch ze przyjezdza do Krakowa i gra jak równy z równym? jakim Widzew, Polonia, Korona że ich nie możemy pokonać?