mitmichael napisał(a):

Nie jestem Maaskantem ale w kolejnym meczu tak bym ustawił druzyne. Jezeli gramy zle to trzeba probowac innych wariantow - szkoda, ze Nasz trener o tym nie wie.
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Chavez, Paljic - Iliev, Sobolewski, Melikson, Kirm - Biton, Genkov
|
A u Meliksona, Małeckiego i Genkova to cudowne uzdrowienie czy jak? Tzn oczywiście fajnie by było tylko chyba małe szanse na to.
Co do wywołanego przez kogoś ciągnięcia kasy z Wisły przez Cupiała to dawno jasne było dla mnie, że to przerodziło się w kolejny interes. Mityczny dług został już wyjęty chyba ze dwa razy. Ok, święte prawo właściciela zarabiać na swojej zabawce ale wypadałoby robić to rozsądniej. Można lepiej się bawić i więcej z tego wyjąć.