|
widze ze juz sie zaczelo zeby Maaskanta zwolnic i niech pedzi na rowerze do domu ale czy wogule myslicie a moze by tak pilkarzy gwiazdy wziosc za jaja i zrobic jak np.legi po porazce z podbeskidziem nie ma kasy i koniec do roboty grac od tego jestescie i sa wyniki
|