|
Nie jestem Maaskantem ale w kolejnym meczu tak bym ustawił druzyne. Jezeli gramy zle to trzeba probowac innych wariantow - szkoda, ze Nasz trener o tym nie wie.
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Chavez, Paljic - Iliev, Sobolewski, Melikson, Kirm - Biton, Genkov
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 02.10.2011 o godz. 19:30.
|