Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5819
Stary 02.10.2011, 19:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, jest to po prostu wymysł "weszło". Trener stara się utrzymać dobrą atmosferę, bo gnojenie teraz piłkarzy niczego nie poprawi. Słabych trzeba pożegnać, ale do następnego okienka i tak będą musieli grać, bo nie ma komu.

Kolejny wymysł prasy. Pisze się o Bunozie, ale on jest po prostu chujowy. Większość miejscowych mózgów formułuje swoje żale następująco: "Nie wiem, czy Bunoza zagrałby lepiej, ale...".
Gordan może zagrać przeciętnie z Koroną, a Jaliens chujowo z Legią i Twente. Problem z tym, że to wcale nie oznacza wyższości Gordana.
Zresztą, o czym Wy tu piszecie? Bunoza może, podkreślam - może zagrałby nieco lepiej, ale na pewno nie uratowałby nas od pogromu z Holendrami. Tu do wymiany jest niemal cała linia obrony włącznie z ławką: oto skutki polityki Sprytnego Bogdana.

Czekaj? Pomijając kontuzję, to on powinien grać, ale na początku z takimi Koronami właśnie. Choćby po to, żeby chronić go przed takimi frustratami jak Ci na tym forum właśnie.
To nie są wymysły. Jedno potwierdzam organoleptycznie, o drugimi piszą nie tylko gazety ale i inne osoby.

Jasne że Bunoza nie uzdrowi sytuacji, jasne że nie jest lepszy o klasę, czy o cokolwiek innego, jasne że nie jest powtarzalny. Ale jest teraz taki moment żeby chłopa odstawić na ławkę, niech usiądzie, zastanowi się nad sobą. Raz, drugi na konto wejściówka nie wpadnie to może pomyśli żeby nie tylko obserwować jak nam bramki ładują ale może wziąć czynny udział w grze, coś od siebie dać. Że tak niby coś od niego wymagamy, że fajnie, że emeryturka taka w sam raz ale oprócz działki to jeszcze czasem w piłkę zagrać.

Jeszcze do poprzedniego twojego posta. BEZSPORNA jest tutaj główna rola basałaja. Chodź tego nie widać dla mnie gość jest największym ps()ujem w ostatniej dekadzie. Za jego przyzwoleniem poszły Brożki, teraz uwalony będzie Małecki, stawiam na nie przedłużenie Sobola. Plus kilka krzywych akcji i kierunek wyprania klubu z "kibicowskich" emocji będzie na wyciągnięcie ręki.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując