|
Na Wilka stawiać ? Lubię chłopaka, ale wybaczcie, facet jest wolny jak żółw. Młody facet, a założę sie, że go Sobol na 60tke miażdzy. W środku musi grać bestia, dynamiczny facet co doskakuje i odbiera, a nie zbiera się pół godziny i mu jakiś Janusz z Legii odjeżdża na kilka metrów biegowo.
Sobolewskiemu ładne pożegnanie, wiecznie grac nie bęzie. Wilka odpalić gdzieś do słabszego klubu i szukać skur wiieli do środka pola co szybko odbiorą i będą wiedzieli co dalej.
. .
|