|
Koncepcja budowy zespołu jest fatalna - zmiana trenera w tym wypadku spowoduje jedynie to że za kilka miesięcy będziemy musieli zwolnić następcę Maaskanta. Co my tak na prawdę ugraliśmy w pucharach pokonując zespoły z Łotwy i Bułgarii, z których wylosowania każda drużyna na tym poziomie by się cieszyła (my sraliśmy w gacie po wylosowaniu Litexu). Myślicie, że za rok w pucharach nie przydarzy się kolejna Levadia? przy takim stylu zarządzania klubu to jest bardzo prawdopodobne. Żaden trener z nazwiskiem nie przyjdzie pracować do tak słabej drużyny jaką obecnie jesteśmy. Jedyna nadzieja to zmiana na stanowisku właściciela klubu bo w jego przemianę już nie wierzę.
|