La Furia Dell' Est napisał(a):

Rzeź AMATORÓW..........
Panie Cupiał daj Pan środki Valckxowi na zakup PIŁKARZY...bo z tego holendersko-kostyrakońsko-czesko-honduraskiego szrotu , to nie tylko Maaskant, ale i Mourinho z gówna czekoladki nie zrobi.
Panie Prezesie Basałaj....stadion pustoszeje, dajemy doopy na arenach euro...kompromitujemy sie co rusz w naszej nędznej lidze.....
Proszę wziąć kalkulator do ręki i obliczyć, co się opłaca...........a jak już Pan dobrze policzy, to Pan KUPI PIŁKARZY i stworzy ZESPÓŁ! Bo jak na dzien dzisiejszy: stadionu NIE MAMY-KIBICÓW MAMY-drużyny NIE MAMY.....Nie straćcie TEGO CO MAMY-bo MY cierpliwość mamy ograniczoną, w stosunku do mozliwości Cupiała.
|
Nic dodać nic ująć. Panu Maaskantowi już dziękujemy.
7 dni i 8 bramek puszczonych ehhhh