4fan_player napisał(a):

|
Ta bramka na 2:0 to jakaś parodia. Jak można tak kryć zawodnika? Kto w ogóle krył Gola i potem położył się na murawie?
|
Za to na 1:0 to oczywisty sabotaż. Borsuk przekładał piłkę z nogi na nogę, wypił browara, pogadał z Pawełko gdzie mu strzelić i kopnął. Nasi stoperzy podobno byli jeszcze w samolocie z Holandii.