|
Dobry Trener to nie ten, który osiąga dobre wyniki bo ma dobrych piłkarzy.
Dobry Trener to taki, któremu nie można zarzucić, ze mógł wycisnąć więcej.
Dobry Trener to taki, który wyciska maksimum tego co można wycisnąć.
Gdy nie ma z czego wycisnąć to po prostu nie wyciśniesz.
|