Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
Od: 02.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
5811
02.10.2011, 19:11
"Zdaniem trenera Roberta Maaskanta Wisła nie rozegrała dziś złego meczu."
jedyny myślę adekwatny komentarz do tej sytuacji: :O!
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
junior1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do junior1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez junior1906tsw