Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5811
Stary 02.10.2011, 19:11
"Zdaniem trenera Roberta Maaskanta Wisła nie rozegrała dziś złego meczu."

jedyny myślę adekwatny komentarz do tej sytuacji: :O!
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując