Wyświetl pojedynczy post
szadi83
Junior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Jakie to ma znaczenie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#203
Stary 02.10.2011, 19:05
do Wielki_Człowiek - niestety masz rację - często Sobolowi zdarzają się bardzo niecelne podania, ale z drugiej strony może dostosował się do drużyny in minus - najwyższa pora stawiać chyba na Wilka - piszę to z żalem bo podziwiam Sobola i lubię go najbardziej z wszystkich obecnych zawodników [celowo nie używam słowa piłkarzy]. Teściu dziś pyta mnie o wynik a ja mu odpowiadam Dumni po zwycięstwie WIERNI po porażce ! i tak będzie zawsze ! i nawet jak będziemy grali jeszcze większym szrotem ! będziemy się wkurzać na forach, po meczach i na meczach, ale będziemy chodzić na R22 bo to dla wielu z nas MAGICZNE MIEJSCE - kurde na prawdę fajnie byłoby przeżywać na tym "nowym" obiekcie takie mecze jak kilka lat temu ! Pamiętacie Zaragozze )
Mistrzem Polski jest WISŁA !
Odpowiedz cytując