Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5808
Stary 02.10.2011, 19:03
Nie no jak jeszcze raz przeczytam, że Maaskant jest najlepszym trenerem Wisły od Okuki bo awansował do pucharów i zdobył MP to mnie rozsadzi. Wolfy, okey przyjmuje w części Twoją argumentację ale nie jestem w stanie pojąć w jaki sposób oceniasz tak pozytywnie Maaskanta ? On dla mnie jest ZEREM !!! Trenerskim ZEREM !!! Gość się zna na marketingu ale nie na trenerce! Mistrza zdobył w lidze gdzie wicemistrz miał 11 czy 12 porażek na dwadzieścia parę kolejek. To jest dobry trener ? No weź mnie nie rozśmieszaj. Każdy dzień z nim spędzony jest czasem jako takiej egzystencji. My jesteśmy WISŁA a nie Ruch Chorzów ! My mamy w każdym meczu zdobywać 3 pkt`y a nie srać w portki przed KAŻDĄ drużyną przyjeżdżającą na niegdysiejszą TWIERDZĘ przy REYMONTA.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 02.10.2011 o godz. 19:08.
Odpowiedz cytując