Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14846
Stary 02.10.2011, 18:57
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Nie spodziewałem się, że będzie to aż tak wielka kwota. Szczerze powiedziawszy, nie wiem czy Biton jest na pewno tyle wart. Sens z wykupywaniem go byłby tylko wtedy, gdyby była spora szansa na odsprzedanie go zaraz za dużo większą kwotę.
Przecież to było wiadome od samego początku. Dlatego pisałem o prowizorce, a nie budowie składu.

Winni? Wiadomo, że nie Valcxx. Co on ma - bramkostrzelnego napastnika za czapkę gruszek kupić? Brożka żegnaliście bez żalu, a teraz wielkie zaskoczenie, że napastnicy kosztują. No żesz...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując