flamengista napisał(a):

|
Nie spodziewałem się, że będzie to aż tak wielka kwota. Szczerze powiedziawszy, nie wiem czy Biton jest na pewno tyle wart. Sens z wykupywaniem go byłby tylko wtedy, gdyby była spora szansa na odsprzedanie go zaraz za dużo większą kwotę.
|
Przecież to było wiadome od samego początku. Dlatego pisałem o prowizorce, a nie budowie składu.
Winni? Wiadomo, że nie Valcxx. Co on ma - bramkostrzelnego napastnika za czapkę gruszek kupić? Brożka żegnaliście bez żalu, a teraz wielkie zaskoczenie, że napastnicy kosztują. No żesz...