|
Porażki się spodziewałem przed meczem. Choć żadnej satysfakcji z racji mi to nie przynosi. No cóż, z Legią dostajemy bańki w WWa od czasu do czasu. W większości przypadków dlatego, że w pomocy nie grają kreatywni piłkarze którzy by potrafili pociągnąć zespół.Mamy samych albo przecinaków i to marnej jakości jak Sobolewski Wilk lub cienkich Jirsaka Gargułę. A jest jeszcze Nunez, który nie jest środkowym pomocnikiem. \
Nad stoperami sie nie będę znęcał. Wiadomo, że do wymiany.
. .
|