|
Do zwalniających trenera: Nie widzę zdanego polskiego trenera który dałby poukładać tą zgraję beznadziejnych piłkarzy.
Trener z zagranicy, wiadomo nikt z sukcesami i z nazwiskiem tu nie przyjdzie to po pierwsze.
Obiecujący trener z zagranicy zanim zapozna się z realiami, zanim ogarnie to wszystko, zanim zacznie ściągać swoich piłkarzy do swojej koncepcji to minie masa czasu i stracimy masę punktów.
Jest jeszcze jedna opcja jest taki człowiek w dalekiej Rosji który zna ten klub, zna realia, ma sukcesy i mógłby chwycić to za mordę. Dan Petrescu. Jednak jeśli chodzi o mnie to najpierw baza treningowa, akademie piłkarska dopiero potem trener. Jestem jak najbardziej za Maaskantem.
Dziwi mnie to co zrobił Valckx w tym okienku, zamiast ściągnąć dwóch, trzech konkretnych zawodników naściągał hurtowo piłkarzy jak się teraz okazuję w większości słabych.
Na dzień dzisiejszy jesteśmy jak domek z kart. Wyciągniesz Meliksona i już się ropz**.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.10.2011 o godz. 18:59.
|