Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 02.10.2011, 18:41
Przed meczem pisałem ze na lawce powinien zasiasc Pareiko z Jaliensem. Nie wiem czy jakby gral Jovanic z Bunoza to bysmy zremisowali albo wygrali ,ale do 25 minuty byl to typowy mecz walki na 0-0 , bez zadnych podbramkowych sytuacji i tu nagle Jaliens podanie a la harakiri ,kontra i Pareiko ,który sie znów zamotał i gol z niczego. Potem to już Legia kontroluje wynik i poza główką Bitona chyba w calym meczu nie mielismy zadnej klarownej sytuacji . Probowac ,probowalismy ale to bylo bicie glowa w mur
Odpowiedz cytując