|
Mój stan umysłu i moja ocena na dzień dzisiejszy jest taka, że Maaskant powinien wypełnić kontrakt. Radykalne ruchy są opłacalne w przypadku katastrofy, póki co nie mamy z nią do czynienia. Przegrana z Legią na jej terenie nawet w złym stylu jeszcze nie jest katastrofą. Przegrana w LE - ostatnio przegrywalismy z Karabachem.
Ale na tym koniec o przedłużeniu kontrakty w tym momencie nie ma mowy.
Nie wierzę, że jest to trener, który zapewni nam lepszą grę tego zespołu w dłuższej perspektywie czasu.
Jeżeli w następnych meczach negatywny obraz gry będzie się pogłębiał a wyniki bedą złe, wtedy będzie można pomyśleć o zmianie trenera.
|