Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5799
Stary 02.10.2011, 18:40
Mój stan umysłu i moja ocena na dzień dzisiejszy jest taka, że Maaskant powinien wypełnić kontrakt. Radykalne ruchy są opłacalne w przypadku katastrofy, póki co nie mamy z nią do czynienia. Przegrana z Legią na jej terenie nawet w złym stylu jeszcze nie jest katastrofą. Przegrana w LE - ostatnio przegrywalismy z Karabachem.

Ale na tym koniec o przedłużeniu kontrakty w tym momencie nie ma mowy.

Nie wierzę, że jest to trener, który zapewni nam lepszą grę tego zespołu w dłuższej perspektywie czasu.

Jeżeli w następnych meczach negatywny obraz gry będzie się pogłębiał a wyniki bedą złe, wtedy będzie można pomyśleć o zmianie trenera.
Odpowiedz cytując