szczebrzeszcz napisał(a):

a ile tracimy do vicelidera?
1 pkt
tak "dużo"
PS.
Trenera zapytano o dysproporcję w ilości obcokrajowców i Polaków w obu drużynach. - Pamiętajmy, że Legia swoją akademię założyła pięc lat temu - odparł trener Wisły.
|
A jak Korona jutro tfu tfu wygra to będą 4 punkty.
A my kiedy założyliśmy swoją akademię? Za rok będzie odpowiedź Maaskanta -
Pamiętajmy, że Legia swoją akademię założyła sześć lat temu
A u nas będzie po staremu