Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5796
Stary 02.10.2011, 18:37
Heero napisał(a):Wyświetl post
Jak nie teraz - przed przerwą na kadrę - to kiedy? W zimie, kiedy strata do czołówki z taką grą może być ogromna? A może po sezonie, który coraz bardziej przypomina słynne 8. miejsce. A z Maaskantem nie ma co rozmawiać, bo swoją słodką gadką naciągnąłby nawet beduina na zakup piasku lub eskimosów na lodówki.
Gdyby w Apoelu tak mysleli to by mieli na pewno LM
Odpowiedz cytując