Heero napisał(a):

|
Jak nie teraz - przed przerwą na kadrę - to kiedy? W zimie, kiedy strata do czołówki z taką grą może być ogromna? A może po sezonie, który coraz bardziej przypomina słynne 8. miejsce. A z Maaskantem nie ma co rozmawiać, bo swoją słodką gadką naciągnąłby nawet beduina na zakup piasku lub eskimosów na lodówki.
|
Gdyby w Apoelu tak mysleli to by mieli na pewno LM