Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5795
Stary 02.10.2011, 18:37
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Straty w tabeli są paradoksalnie bardzo małe mimo wielu wtop i wtopek.
Mi nie chodzi o straty w tabeli, chodzi mi o styl, a w zasadzie o brak stylu, pomysłu, czegokolwiek.
A jak popatrzyć ma terminarz Ligi do końca roku to poza Śląskiem mamy takich przeciwników że powinniśmy ich pokonać nawet Krzostką na ławce, w PP gramy z lll ligowcami a w pucharach i tak jesteśmy w dupie.

Każdy dzień z Maaskantem na ławce to dzień w plecy, to moje zdanie, a jeszcze nie dawno miałem zupełnie odwrotne.
Odpowiedz cytując