!!IRIVER!! napisał(a):

|
Straty w tabeli są paradoksalnie bardzo małe mimo wielu wtop i wtopek.
|
Mi nie chodzi o straty w tabeli, chodzi mi o styl, a w zasadzie o brak stylu, pomysłu, czegokolwiek.
A jak popatrzyć ma terminarz Ligi do końca roku to poza Śląskiem mamy takich przeciwników że powinniśmy ich pokonać nawet Krzostką na ławce, w PP gramy z lll ligowcami a w pucharach i tak jesteśmy w dupie.
Każdy dzień z Maaskantem na ławce to dzień w plecy, to moje zdanie, a jeszcze nie dawno miałem zupełnie odwrotne.