Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#195
Stary 02.10.2011, 18:36
o narszcie jakaś inna wypowiedź w tym temacie
kolegi La Furia Dell' Est
fajnie, przynajmniej mozna normalnie poczytać!

PS
Trenera zapytano o dysproporcję w ilości obcokrajowców i Polaków w obu drużynach. - Pamiętajmy, że Legia swoją akademię założyła pięc lat temu - odparł trener Wisły.
Odpowiedz cytując