o narszcie jakaś inna wypowiedź w tym temacie
kolegi
La Furia Dell' Est
fajnie, przynajmniej mozna normalnie poczytać!
PS
Trenera zapytano o dysproporcję w ilości obcokrajowców i Polaków w obu drużynach. - Pamiętajmy, że Legia swoją akademię założyła pięc lat temu - odparł trener Wisły.