Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5794
Stary 02.10.2011, 18:35
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Broniłem go tu dzielnie, ale ...

Czas Maaskanta na R22 dobiega końca, już tu nic nie wymyśli, Wisła gra w tym sezonie tak (nie licząc pierwszych meczów w pucharach) że się rzygać chce.
Osobiście mam dość już Maaskanta i jestem za jego pożegnaniem, jak najszybciej...
Nie potrafimy zdominować kompletnie zadnej ekipy nawet na R22 NAWET takich potęg jak Zagłębie czy Ruch...

NIE MAMY KU.RWA ZADNEGO (ŻADNEGO!) STYLU.

Dziękuje za tamten sezon, w tamtym spisałeś się na medal.

Tak, Dariook (chyba tak się to pisze) miałeś racje a ja bredziłem.



Oby nie, najlepiej jakiś Niemiec
Szacun za zrozumienie... Pozdrawiam.

Do Framat:

No i jest znowu 5 strzalow w swiatlo bramki... Dokladnie tak jak pisalem. Ty cos bredziles ze to nieprwda, ze mamy sytuacji na potege! Jak sie teraz z tym czujesz?

Z tych 5 celnych strzalow tylko 2 byly zagrozeniem(Biton, Kirm).
Odpowiedz cytując