Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5792
Stary 02.10.2011, 18:34
a ile tracimy do vicelidera?
1 pkt

tak "dużo"

PS.

Trenera zapytano o dysproporcję w ilości obcokrajowców i Polaków w obu drużynach. - Pamiętajmy, że Legia swoją akademię założyła pięc lat temu - odparł trener Wisły.
Odpowiedz cytując