Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5791
Stary 02.10.2011, 18:33
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak.

Jest połowa rundy, a wy chcecie wy.......ić Maaskanta, za którym pewnie wskoczylibyście w ogień, gdyby nie 87.minuta meczu z APOELem.
Skończ z tym gdybaniem i zacznij analizować to co JEST. Reszta, jest zupełnie bez znaczenia.
Odpowiedz cytując