!!IRIVER!! napisał(a):

Dokładnie tak.
Jest połowa rundy, a wy chcecie wy.......ić Maaskanta, za którym pewnie wskoczylibyście w ogień, gdyby nie 87.minuta meczu z APOELem.
|
Skończ z tym gdybaniem i zacznij analizować to co JEST. Reszta, jest zupełnie bez znaczenia.