mitmichael napisał(a):

|
Zmiana trenera to najgorsze rozwiazanie w tym momencie. Niech klub zrobi jakies spotkanie Maaskanta z kibicami - trzeba sie zapytac czym sobie zasłuzył Jaliens wystawianiem go w pierwszym składzie
|
Dokładnie tak.
Straty w tabeli są paradoksalnie bardzo małe mimo wielu wtop i wtopek. Nie ma co biadolić. Jesteśmy zdziesiątkowani kontuzjami i gramy bez obrony. Czego się spodziewaliście po tak fatalnie grającej naszej defensywie, przeciwko będącej w gazie Legii? Byłem pewny, że stracimy minimum dwa gole, jedyne na co liczyłem, to że i my odpowiemy jakimiś bramkami i że wywieziemy stamtąd chociaż 1 pkt.
Może Stefana Białasa od razu byście zatrudnili albo innego pajaca z polską myślą szkoleniową? Dajcie se na wstrzymanie. Jest kryzys, widoczny, ale w tym rola trenera, żeby teraz ten zespół z kryzysu wyciągnąć. Jest połowa rundy, a wy chcecie wy.......ić Maaskanta, za którym pewnie wskoczylibyście w ogień, gdyby nie 87.minuta meczu z APOELem.