kriswisla napisał(a):

no tak ale nie uważasz ze twor cholenderski to ich wymysl
|
holenderski

Mam nadzieję, że w następnym okienku ściągniemy młodych, zdolnych i ambitnych. Z wolą walki i chęcią zwycięstwa. A nie Jaliensów, Boukharich itd.
Edit: tymczasem na fb -
http://lu.bie.to/Jaliens-i-Lamey-wyp...c-1440324.html