Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 02.10.2011, 18:22
kriswisla napisał(a):Wyświetl post
no tak ale nie uważasz ze twor cholenderski to ich wymysl
holenderski
Mam nadzieję, że w następnym okienku ściągniemy młodych, zdolnych i ambitnych. Z wolą walki i chęcią zwycięstwa. A nie Jaliensów, Boukharich itd.

Edit: tymczasem na fb - http://lu.bie.to/Jaliens-i-Lamey-wyp...c-1440324.html
Powód: fb
Ostatnio edytowane przez filemon : 02.10.2011 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując