Wyświetl pojedynczy post
Enrico2000
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 02.10.2011, 18:21
Przez 15 min 2 polowy widać było walkę, to tyle ....... reszta meczu przechodzona. Kompletnie nie sprawdza się ta formuła budowy zespołu z wysłużonymi dziadami z zachodu. Jak popierałem Maaskanta, to od dłuższego czasu tracę w niego wiarę. Półtora roku pracy a kompletnie brak efektów. Dalej wolne przeciwnika sieją popłoch, my stałych fragmentów jak nie umieliśmy wykonywać, tak nie umiemy, oraz brak jakiegokolwiek stylu za to z tak fatalna defensywą, że oczy bolą patrzeć. Wg mnie z tymi zawodnikami nie mamy poprostu żadnych, ale to żadnyxch perspektyw na lepszą grę. Zamiast żeby było lepiej, jest coraz gorzej a do tego Maaskant zaczyna słodko pierdzieć, jak każdy polski trener. A na początku swojej pracy często potrafił jednak zganić jak trzeba było. No cóż, wtopił się w polski klimat.
Wszystkie akcje fachowe kojarza sie z KRAKOWEM !!!!
Odpowiedz cytując