Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 02.10.2011, 18:19
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Sorry ludzie ale co wy wymagacie od Stana I Maaskanta. Stan dostał drobne i zrobił za to takie zakupy jak mógł.Maaskanta winą jest idiotyczna taktyka od początku tej rundy ale ma graczy jakich ma- 1 dobry obrońca to za mało na wygrane. Zeszły sezon to był fuks. Jakiś polski trener coś z tych grajów zrobi? Niby który? Polscy trenerzy to szrot szrotów.
Wróci Melikson i Małecki i będziecie znów po tyłku całować Robercika
no tak ale nie uważasz ze twor holenderski to ich wymysl
Ostatnio edytowane przez kriswisla : 02.10.2011 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując