Wyświetl pojedynczy post
glowinus
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5787
Stary 02.10.2011, 18:19
Cholera, jestem w kropce. Też do tej pory broniłem Maaskanta, a dzisiaj coś we mnie pękło. Ale sam nie wiem czy to trener, czy wykonawcy. Pewnie wszystko po trochu. No ale skoro piłkarzy teraz nie zmienimy, to może dokręćmy im nową głowę...Ale taką naprawdę solidną, nie żałujmy kasy.
Odpowiedz cytując