|
Cholera, jestem w kropce. Też do tej pory broniłem Maaskanta, a dzisiaj coś we mnie pękło. Ale sam nie wiem czy to trener, czy wykonawcy. Pewnie wszystko po trochu. No ale skoro piłkarzy teraz nie zmienimy, to może dokręćmy im nową głowę...Ale taką naprawdę solidną, nie żałujmy kasy.
|