Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16900
Stary 02.10.2011, 18:15
Lech,Legia i Śląsk graja lepsza pilke od nas , sa lepszymi druzynami , mimo ze taki Slask nie ma wielkich nazwisk. Jak dla mnie Wisła jesli zima nie bedzie jakis wzmocnień,to maksymalnie 4te miejsce na koniec sezonu
Odpowiedz cytując