Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
16900
02.10.2011, 18:15
Lech,Legia i Śląsk graja lepsza pilke od nas , sa lepszymi druzynami , mimo ze taki Slask nie ma wielkich nazwisk. Jak dla mnie Wisła jesli zima nie bedzie jakis wzmocnień,to maksymalnie 4te miejsce na koniec sezonu
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82