Temat
:
[9 kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków - 2 pażdziernika, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
lordes
Member
Od: 08.2010
Offline
#
177
02.10.2011, 18:12
dla mnie wina Maaskanta to co się z drużyną stało,ma w pierwszej składzie święte krowy które wiedzą ze nie muszą się starać itd. bo i tak zagrają w następnym meczu.
lordes
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lordes
Znajdź inne posty napisane przez lordes