|
chyba niestety będzie trzeba pożegnać pana Maaskanta. Najgorsze jest to że cała gra Wisła zaczęła się pieprzyć od rewanżu z Apoelem.
Albo Maaskant zrozumie że piłkarze typu Jaliens nie mogą grać w Wiśle , albo będziemy musieli zakończyć współpracę... Niech zarząd i sam Maaskant przemyśli sobie sprawę co do gry Wisły. Jeden - dwa mecze przegrane i chyba wszystko będzie skończone .
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
|