Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5780
Stary 02.10.2011, 18:09
chyba niestety będzie trzeba pożegnać pana Maaskanta. Najgorsze jest to że cała gra Wisła zaczęła się pieprzyć od rewanżu z Apoelem.
Albo Maaskant zrozumie że piłkarze typu Jaliens nie mogą grać w Wiśle , albo będziemy musieli zakończyć współpracę... Niech zarząd i sam Maaskant przemyśli sobie sprawę co do gry Wisły. Jeden - dwa mecze przegrane i chyba wszystko będzie skończone .
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując