Fiti napisał(a):

|
Chciałem 3 bramkę dla Legii. Zwolnić Maaskanta i skończyć to "Holendrowanie". Zatrudnić dobrego polskiego trenera (np. Michał Probierz, Waldermar Fornalik, Czesio Michniewicz) Na zimę wyrównać skład Polakami i jazda od nowa. A nie takie pierdzielenie od dobrych kilku miesięcy...
|
1. Jeszcze miesiąc temu wszyscy spuszczali się nad "Staszkiem" i byli dumni że mamy najlepszego dyrektora sportowego w historii. W ciągu tygodnia zmienił się z bohatera w zwykłego Holendra.
2. Fajnie że ci trenerzy których wymieniłeś mają już zatrudnienie, także zaproponuj innych.
3. To może podasz nazwiska polskich piłkarzy, którzy mieliby wzmocnić Wisłę i byliby w naszym zasięgu finansowym.
Moim zdaniem jednak główną przyczyną tak słabej gry w ostatnim tygodniu jest kilka kontuzji w krótkim okresie czasu. Dzisiaj Sobolewski, ostatnio Marko. Wcześniej Małecki, Melikson, Genkov.
Natomiast zgadzam się z wami co do Jaliensa. Myślę że Bunoza pokazał niedawno że nie musi od niego być gorszy. Czekaj rozegrał na razie jeden mecz ze średnim rywalem dlatego ciężko o nim pisać że będzie naszym zbawcą.