Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 02.10.2011, 18:08
Nie zgadzam się, że piłkarze Wisły grali na 100%. Część przeszła obok meczu. W pierwszej połowie biegali na maksa tylko Sobol i Jovanovic. Reszta grała trochę jakby za karę. W drugiej połowie trochę lepiej było pod względem zaangażowania ale bez pomysłu na grę. Legia (na szczęście) odpuściła po golu na 2:0 choć i tak powinno się skończyć 3:0 i wtedy wynik byłby sprawiedliwy.
Odpowiedz cytując