|
Nie zgadzam się, że piłkarze Wisły grali na 100%. Część przeszła obok meczu. W pierwszej połowie biegali na maksa tylko Sobol i Jovanovic. Reszta grała trochę jakby za karę. W drugiej połowie trochę lepiej było pod względem zaangażowania ale bez pomysłu na grę. Legia (na szczęście) odpuściła po golu na 2:0 choć i tak powinno się skończyć 3:0 i wtedy wynik byłby sprawiedliwy.
|