|
Flamengisto, chciałem zauważyć, że oprócz Guły, nei mieliśmy na ławce żadnego ofensywnego piłkarza. Więc jak Twoim zdaniem miał zareagować Maaskant?
Co do reszty się zgadzam.
Bez stylu, bez pomysłu, bez schematów i bez walki.
I tak od 1,5 roku.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|