nesta napisał(a):

|
Zygac sie chce. Pierwszy raz od lat nie mam zadnych emocji ogladajac Wisle, zero jakiejkolwiek druzyny. To wyglada jak pilka plazowa. Do pieknego stanu doprowadzili druzyne Basalaj, Valx i Maaskant.
|
Stana V mógłbyś sobie darować w czym facet zawinił? dostał przysłowiowe drobne i kolejnego cudu miał dokonać ? proponuję przypomnij sobie jakie transfery zrobił przed mistrzostwem Polski 2/3 transferów pozytywy Pareiko Melikson Genkov zapewnili mistrzostwo i Stan był zbawcą w tym okienku załatwił Bitona Jovanovicia dwóch obecnie najlepszych graczy....ale oczywiście Twoim zdaniem Stan winny.