Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 02.10.2011, 18:06
nesta napisał(a):Wyświetl post
Zygac sie chce. Pierwszy raz od lat nie mam zadnych emocji ogladajac Wisle, zero jakiejkolwiek druzyny. To wyglada jak pilka plazowa. Do pieknego stanu doprowadzili druzyne Basalaj, Valx i Maaskant.
Stana V mógłbyś sobie darować w czym facet zawinił? dostał przysłowiowe drobne i kolejnego cudu miał dokonać ? proponuję przypomnij sobie jakie transfery zrobił przed mistrzostwem Polski 2/3 transferów pozytywy Pareiko Melikson Genkov zapewnili mistrzostwo i Stan był zbawcą w tym okienku załatwił Bitona Jovanovicia dwóch obecnie najlepszych graczy....ale oczywiście Twoim zdaniem Stan winny.
Ostatnio edytowane przez Aldek : 02.10.2011 o godz. 18:08.
Odpowiedz cytując