Galonek napisał(a):

|
Kurz,Kolejny pokaz trenerskiej myśli szkoleniowej Holendra już w niedzielę na Łazienkowskiej. Spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy. Zaskoczy mnie zapewne ponownie za to pomeczowe bajdurzenie pana Roberta. W tym przypadku możemy mówić o bajdurzeniu w holenderskim stylu - TOTALNYM.
|
Że też człowiek w zakładach nie grywa...