|
2 tygodnie przerwy najlepszy czas, aby zwolnić Maaskanta. Myślałem, że Wisła będzie z każdym meczem grała coraz lepiej, ale oni grają coraz gorzej. Tu sprzyda się twarda ręka a nie słodkie pierdzenie Maaskanta, który wiecznie stawia Jaliensa w środku. Zatrudnijmy jakiegoś niemca, po zwolnieniu Skorży jeden był bardzo blisko.
|