Wyświetl pojedynczy post
rasel1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5773
Stary 02.10.2011, 18:04
mysle ze najwyzszy czas wyslac caly ten holenderski kontyngent(czyt. Maaskant, Valckx, Jaliens, Lamey) odpowiadajacy w 95 procentach za obecny stan rzeczy do domu! Dziekujemy za ubiegly sezon ale w tym miarka juz sie przebrala dosyc klesk i kompromitacji Wisly!
Odpowiedz cytując