|
mysle ze najwyzszy czas wyslac caly ten holenderski kontyngent(czyt. Maaskant, Valckx, Jaliens, Lamey) odpowiadajacy w 95 procentach za obecny stan rzeczy do domu! Dziekujemy za ubiegly sezon ale w tym miarka juz sie przebrala dosyc klesk i kompromitacji Wisly!
|